Co znajdziesz na blogu?

Jeśli trafiłeś na moją stronę, to znaczy, że albo praktykujesz regularnie jogę, pasjonujesz się tym tematem podobnie jak ja i szukasz dodatkowych informacji i wskazówek, albo dopiero zaczynasz swoją przygodę z asanami i nie wiesz, na co zwrócić uwagę. Niniejszego bloga będę prowadzić  z perspektywy ucznia przygotowującego się do wymagającej roli nauczyciela jogi według Iyengara pod okiem doświadczonych nauczycieli. Pomysł stworzenia bloga, na którym zamieszczane będą artykuły w czterech językach (niemieckim, polskim, angielskim i rosyjskim) zrodził się w momencie, kiedy odkryłam, co tak naprawdę w życiu mnie pasjonuje. Więc dlaczego nie połączyć moich dwóch pasji –  tłumaczenia, którym zajmuję się zawodowo (www.af-tlumaczenia.pl), z jogą, którą dotychczas praktykowałam w ramach zajęć dodatkowych. Tak więc znajdziesz tu nie tylko  ilustrowaną encyklopedię asan, ale przede wszystkim artykuły z prasy zagranicznej przetłumaczone na wybrane języki, garść ciekawych informacji niepublikowanych na polskich stronach, opracowania podstawowych zagadnień i problemów, na jakie trafiamy praktykując jogę.  O jodze powiedziano i napisano już wiele i na stronach internetowych można trafić naprawdę na różne treści. Chciałabym, aby ten blog stał się źródłem informacji dla każdego – od osoby początkującej, aż po regularnego praktyka. Znajomość języków obcych na pewno ułatwia mi poszukiwanie ciekawych materiałów i opracowań, których autorami są prawdziwe autorytety w świecie jogi.

Życzę miłej lektury!

Aktualności, Co znajdziesz na blogu?, Wszystkie wpisy
 1. Dobry Ruch pisze:

  Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, którą wkładasz w to miejsce. Zdjęcia, video i teksty, do tego w 4ch językach! Niedawno zaczęłam ćwiczyć jogę regularnie i kiedy patrzę na Twoje zdjęcia myślę, że to droga bez końca ;)
  Będę odwiedzała to miejsce i korzystała z Twoich wskazówek. Powodzenia!

 2. Dobry Ruch pisze:

  Dziękuję :) Zatem, biorę się za „studiowanie” wpisów ;)

 3. Kazik pisze:

  Bardzo ciekawa strona.Znalazłem tu wiele wartościowych informacji.
  Pozdrawiam serdecznie
  Kazik

 4. MONSUM pisze:

  Świetny blog. Przestudiowałam chyba już wszystkie wpisy i czekam na więcej. Praktykuję jogę od 8 lat, ale od 2 jestem niestety zdana tylko na siebie, bo mój nauczyciel wyjechał, ale w tym blogu widzę możliwość swojego dalszego rozwoju. Strasznie się cieszę, że tu trafiłam i dziękuję za każdą lekcję. Namaste